Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss via formuläret eller kontaktuppgifterna nedan.
Har du frågor om en specifik produkt hittar du ett formulär inne på varje produkt som hjälper dig att komma i kontakt med oss.

Här hittar du oss!

Company Line AB
Spantgatan 14
973 46 Luleå
Maila Luleå
0920-22 66 99
ÖPPETTIDER LULEÅ:
Måndag-Torsdag kl 7-17
Fredag kl 7-16

SOMMARTIDER:
Vecka 27-31
07.00-16.00

Company Line AB - Kiruna
Industrivägen 23
981 38 Kiruna
Maila Kiruna
0980-661 02
ÖPPETTIDER I KIRUNA:
Måndag-Torsdag kl 7-16.30
Fredag kl 7-15.30

SOMMARTIDER:
Vecka 27-31
07.00-15.00

Company Line AB - Gällivare
Treenighetens väg 1
982 35 Gällivare
Maila Gällivare
0970-782 00
ÖPPETTIDER GÄLLIVARE:
Måndag-Fredag 7-16




Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Company Line i Luleå och Kiruna



Luleå

Anton Bergh
0920-23 36 15
anton.bergh@companyline.se
Patrik Johansson
070-270 05 77
patrik.johansson@companyline.se
Maria Lundgren
0920-22 66 99
maria.lundgren@companyline.se
Niklas Lindfors
070-555 22 31
niklas.lindfors@companyline.se
Terese Engman
0920-23 36 25
terese.engman@companyline.se
Susanne Oscarsson
0920-23 36 07
susanne.oscarsson@companyline.se
Anette Svallfors
0920-23 36 26
anette.svallfors@companyline.se
Anders Nejdsäter
0920 -23 36 09
anders.nejdsater@companyline.se
Oskar Lindström
0920- 23 36 21
oskar.lindstrom@companyline.se
Maria Käck
0920-22 66 99
maria.k@companyline.se
Sanna Wallenberg
0920-22 66 99
sanna.svallfors@companyline.se
Cajsa Asplund - Föräldraledig
0920-22 66 99
order.lulea@companyline.se
Rita Lundgren
0920-22 66 99
rita.lundgren@companyline.se
Pär-Anders Bergh
 0920-23 36 13
p-a.bergh@companyline.se
Robert Lindström
0920-23 36 11
robert.lindstrom@companyline.se
Max Wårell
0920-22 66 99
max.warell@companyline.se
 Anders Rudström
0920-22 66 99
anders.rudstrom@companyline.se
Susanne Månsson
0920-22 66 99 
susanne.mansson@companyline.se
Viktor Henriksson
0920-22 66 99
viktor.henriksson@companyline.se
Petter Pettersson Petter Pettersson 
0920-22 66 99 
petter.pettersson@companyline.se
Jeanette Balkefors  Jeanette Balkefors
0920-22 66 99 
jeanette.balkefors@companyline.se
Saga Thornberg - Föräldraledig
072-219 75 37 
saga.thornberg@companyline.se
Linn Kogler 
070-394 00 77 
linn.kogler@companyline.se



Kiruna

Dan Eriksson
0980-661 08
dan.eriksson@companyline.se
Anders Kemi
070-592 27 01
anders.kemi@companyline.se
Peter Emmoth
070 -305 14 74
peter.emmoth@companyline.se
Natalie Wahlström
072-551 98 52
natalie.wahlstrom@companyline.se
 Fredrik Berra Johansson
070-328 43 30
fredrik@companyline.se
 Cecilia Andersson
0980-640 44
cecilia.andersson@amjpapper.se
Niklas Johansson
0980-640 45
niklas.johansson@amjpapper.se
Fredrik Johansson
070-969 69 56
fredrik.johansson@companyline.se
Johanna Sahlin
0980-64049
johanna.sahlin@companyline.se
Viktor Palovaara
072-550 46 00
viktor.palovaara@companyline.se
Eric Nildén

Mats Kristiansson
0980-640 43
mats.kristiansson@amjpapper.se






Gällivare

Patrik Andersson
073-324 54 36
patrik.andersson@companyline.se
Anna Lotta Burman
070-328 00 94
anna-lotta.burman@companyline.se
Elina Berggren
070-328 00 71
elina.berggren@companyline.se