Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss via formuläret eller kontaktuppgifterna nedan.
Har du frågor om en specifik produkt hittar du ett formulär inne på varje produkt som hjälper dig att komma i kontakt med oss.

Här hittar du oss!

Company Line AB
Spantgatan 14
973 46 Luleå

Company Line i Kiruna AB
Industrivägen 23
981 38 Kiruna

Company Line i Piteå AB Öppnar under hösten 2021
Relägatan 4
941 47 Piteå

Company Line i Gällivare
Vuoskonjärvivägen23
982 38 Gällivare

info@companyline.se
0920 - 22 66 99


Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Company Line i Luleå och Kiruna



Luleå

Anton Bergh
0920-23 36 15
anton.bergh@companyline.se
Patrik Johansson
070-270 05 77
patrik.johansson@companyline.se
Susanne Flemström
073-320 65 85
susanne.flemstrom@companyline.se
Ulf Nygård
0920-23 36 17
ulf.nygard@companyline.se
Pontus Brodén
0920-23 36 18
pontus.broden@companyline.se
Maria Lundgren
0920-22 66 99
maria.lundgren@companyline.se
Niklas Lindfors
070-555 22 31
niklas.lindfors@companyline.se
Terese Engman
0920-23 36 25
terese.engman@companyline.se
Susanne Oscarsson
0920-23 36 07
susanne.oscarsson@companyline.se
Anette Svallfors
0920-23 36 26
anette.svallfors@companyline.se
Anders Nejdsäter
0920 -23 36 09
anders.nejdsater@companyline.se
Oskar Lindström
0920- 23 36 21
oskar.lindstrom@companyline.se
Maria Käck
0921- 512 05
maria.k@companyline.se
Isse Burman
0920-23 36 24
lager@companyline.se
Sanna Svallfors
0920-22 66 99
sanna.svallfors@companyline.se
Cajsa Asplund
0920-23 36 14
Cajsa.asplund@companyline.se
Patrik Andersson
073-324 54 36
patrik.andersson@companyline.se
 Felicia Lindberg
 0920-22 66 99
felicia.lindberg@companyline.se
Erkki Koivurova
070-660 21 90
erkki.k@companyline.se
Rita Lundgren
0920-945 75
rita.lundgren@companyline.se
Pär-Anders Bergh
 0920-23 36 13
p-a.bergh@companyline.se
Robert Lindström
0920-23 36 11
robert.lindstrom@companyline.se
Ludwig Jidström
0920-23 36 16
ludwig.jidstrom@companyline.se



Kiruna

Dan Eriksson - VD Kiruna
 070- 671 80 75
dan.eriksson@companyline.se
Anders Kemi
070-592 27 01
anders.kemi@companyline.se
Peter Emmoth
070 -305 14 74
peter.emmoth@companyline.se
Hilda Tapani
076- 141 94 41
hilda.tapani@companyline.se
Fredrik Johansson
070-969 69 56
fredrik.johansson@companyline.se
Natalie Wahlström
072-551 98 52
natalie.wahlstrom@companyline.se
Bengt Mörtberg

bengt.mortbeg@amjpapper.se
Mats Kristiansson
0980-640 43
mats.kristiansson@amjpapper.se
 Cecilia Andersson
0980-640 44
cecilia.andersson@amjpapper.se
Josefin Strand
070-250 06 92
josefin.strand@companyline.se
Eric Nildén

Niklas Johansson
0980-640 45
niklas.johansson@amjpapper.se



Piteå

Martin Öhman
070-5416002
martin.ohman@companyline.se
Christian Marklund
070-3557559
christian.marklund@companyline.se
Per Johansson
070-5615014
per.johansson@companyline.se
Michael Nedlund
070-5730622
michael.nedlund@companyline.se
Kent Holmqvist
 070-3052370
kent.holmqvist@companyline.se
Tomas Modig
073-0239104
tomas.modig@companyline.se
Gun Segerljung
070-3360001
gun.segerljung@companyline.se
Patrik Berg
070-3016647
patrik.berg@companyline.se
Isabella Vincent
073-0701864
isabella.vincent@companyline.se



Gällivare

 Anders Åneskog
073-413 47 84
anders.aneskog@companyline.se
Egon Wennström
070-584 72 70
egon.wennstrom@companyline.se
Robert Oskarsson
070-351 00 66
robert.oskarsson@companyline.se
Joseph Inot
070-328 00 71
joseph.inot@companyline.se
Denise Fräki Åneskog
070- 351 00 18
denis.fraki.aneskog@companyline.se
Anna Lotta Burman
070-328 00 94
anna-lotta.burman@companyline.se