Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss via formuläret eller kontaktuppgifterna nedan.
Har du frågor om en specifik produkt hittar du ett formulär inne på varje produkt som hjälper dig att komma i kontakt med oss.

Här hittar du oss!

Company Line AB och IMA
Spantgatan 14
973 46 Luleå

Company Line i Kiruna AB
Industrivägen 23
981 38 Kiruna

info@companyline.se
0920 - 22 66 99


Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss på Company Line i Luleå och Kiruna



Luleå

Anton Bergh
0920-23 36 15
anton.bergh@companyline.se
Patrik Johansson
070-270 05 77
patrik.johansson@companyline.se
Cajsa Asplund
0920-23 36 14
Cajsa.asplund@companyline.se
Ulf Nygård
0920-23 36 17
ulf.nygard@companyline.se
Pontus Brodén
0920-23 36 18
pontus.broden@companyline.se
Maria Lundgren
0920-22 66 99
maria.lundgren@companyline.se
Niklas Lindfors
070-555 22 31
niklas.lindfors@companyline.se
Terese Engman
0920-23 36 25
terese.engman@companyline.se
Susanne Oscarsson
0920-23 36 07
susanne.oscarsson@companyline.se
Anette Svallfors
0920-23 36 26
anette.svallfors@companyline.se
Oskar Lindström
0920- 23 36 21
oskar.lindstrom@companyline.se
Maria Käck
0921- 512 05
maria.k@companyline.se
Isse Burman
0920-23 36 24
lager@companyline.se
Rita Lundgren
0920-945 75
rita.lundgren@companyline.se
Sanna Svallfors
0920-22 66 99
sanna.svallfors@companyline.se
 Felicia Lindberg
 0920-22 66 99
felicia.lindberg@companyline.se
Erkki Koivurova
070-660 21 90
erkki.k@companyline.se
Pär-Anders Bergh
 0920-23 36 13
p-a.bergh@companyline.se
Susanne Flemström
076- 139 30 37
susanne.flemstrom@companyline.se
Robert Lindström
0920-23 36 11
robert.lindstrom@companyline.se
Larry Lundström
070- 316 75 12
larry.lundstrom@companyline.se
Anders Nejdsäter
0920 -23 36 09
anders.nejdsater@companyline.se
Ludwig Jidström
0290-23 36 16
ludwig.jidstrom@companyline.se



Kiruna

Dan Eriksson - VD Kiruna
 070- 671 80 75
dan.eriksson@companyline.se
Anders Kemi
070-592 27 01
anders.kemi@companyline.se
Peter Emmoth
070 -305 14 74
peter.emmoth@companyline.se
Hilda Tapani
076- 141 94 41
hilda.tapani@companyline.se
Fredrik Johansson
070-969 69 56
fredrik.johansson@companyline.se
Natalie Wahlström
072-551 98 52
natalie.wahlstrom@companyline.se